Preparáty

Přípravky Joalis jsou postaveny na přírodní bylinné bázi, zpracovány počítačovou HDTx- technologií, která umožňuje na bylinný nosič ukládat spektrální informace o toxinech.

Nahrané informace v podobě 3D obrazu slouží k navádění imunitního systému, který tak daný toxin dokáže identifikovat, a v průběhu užívání preparátů následně vyloučit.

Kromě detoxikačních reakcí, které mohou v průběhu kúry nastat, nemají preparáty vedlejší účinky negativně působící na lidský organismus. Detoxikační reakce jsou krátkodobé a bývají způsobeny tím, že imunitní systém začne uvolňovat z těla zatěžující toxiny.

Preparáty JOALIS jsou rozděleny do kategorií

                                                                                                                                                                                 

        

                             

 
  • Preparáty prošly zákonným schvalovacím řízením příslušnými orgány České republiky.
  • Preparáty nenahrazují léky předepsané lékařem.
  • Při detoxikaci je možno aplikovat jakoukoliv jinou léčebnou metodu, užívat léky, homeopatii, výživové doplňky stravy. 

 

Veterinární detoxikační preparáty pro psy a kočky       

Dokážeme vaše miláčky detoxikovat stejně jako jejich majitele! 

Pro zvířátka existují speciálně vyvinuté preparáty, které jsou zaměřeny na detoxikaci srdce- Ani Cor, ledvin-Ani Urin, kloubů-Ani Move, kůže- Ani Skin, trávících orgánů- Ani Digest, dýchacích cest- Ani Spir, nervového systému- Ani Nevrin. Na zvířátka výborně zabírají i mikrobiální preparáty JOALIS na bakterie, viry, prvoky a borelie.

Antibiotika na mikroorganismy nebývají vždy dostatečně účinná, mají vedlejší negativní dopad a mohou škodit. Pokud nejsou bezpodmínečně nutná, je lépe se jim vyhnout.

Mikrobiálními preparáty JOALIS přinutíte imunitní systém k cílené a rychlé reakci.  I tyto preparáty jsou na přírodní bázi a s užíváním u vašich zvířecích kamarádů si bez potíží poradíte.

Cena veterinárních přípravků Joalis je oproti běžné veterinární léčbě mnohem nižší.